Ostatnia cyfra po…

Ostatnia cyfra po zaplusowaniu wskaże, w którym aucie będziesz brał na warsztat dziewczynki w tym roku. Liczyć należy od 1 do 9 rzędami od lewej do prawej, a 0 na końcu to malczan.

Samochody od zawsze są postrzegane jako afrodyzjak. Marketingowcy sprawili, że w męskiej podświadomości nierozerwalnie łączą się one z pięknymi kobietami. Utrwaliły się nawet pewne archetypy, powtarzane wielokrotnie w kinie i popkulturze. I tak, gdy w naszej wyobraźni prowadzimy oldschoolowego mustanga, to w podróży będzie nam towarzyszyć dziewczyna w obcisłych, poszarpanych dżinsach, popijająca tanią whisky prosto z butelki. A kiedy w naszej wyobraźni przesiądziemy się do stylowej limuzyny, obok nas zasiądzie kobieta w wieczorowej sukni ozdobionej biżuterią, zostawiająca ślady czerwonej szminki na kieliszku od szampana. A później możemy przeskoczyć do starego ogórka i upitej truskawkowym winem hipiski. Albo do super samochodu, w którym ecstasy właśnie zaczyna działać na opakowaną w obcisłą mini ekskluzywną blacharę.
Ciekawi mnie, czy #rozowepaski mają jakiś rodzaj samochodu, które je szczególnie podnieca. Czy wolałyby rozkładać nogi na tylnym siedzeniu Bentleya, czy wypinać się oparte o maskę BMW, a może ujeżdżać swojego partnera pod gołym niebem na pace Forda pickupa.
Jakie auto jest waszym zdaniem najseksowniejsze w oczach kobiet? Może się jakaś różowa wypowie?

#nsfw #ladnapani #samochody #logikarozowychpaskow #glupiewykopowezabawy