Mireczki, czy po przeczytaniu…

Mireczki, czy po przeczytaniu testu letnich opon 2021, autora adnim doszliście do podobnego wniosku, że to nie jest prawdziwy test opon w warunkach drogowych (praktyce) , tylko zwykłe porównanie w tabelce opierające się na suchych danych pochodzących od producenta, oraz publicznie dostępnych testach przeprowadzonych przez niemieckie gazety motoryzacyjne.

Sprawdźcie metodologie, ten TEST to czysty sponsoring i reklama nowszych modeli opon, pierwsze miejsce tylko dlatego ze ma nowsza date premiery i popularność a jest głośniejsza od opony z 7 miejsca!
To wygląda na artykuł sponsorowany. Gdyby nie niska nota zawodnika na pozycji 7 w 205/55/R16 tylko za premierę w 2013 roku (!!!) to byłaby praktycznie na równi z oponą nr 1 w rankingu.
Miejsca w rankingu najwidoczniej zależą od popularności i roku premiery danej opony, a nie właściwości jezdnych opon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło źródło

Przecież to nie test, tylko zestawienie zrobione pod referowanie ceneo. Czy autor coś samodzielnie przetestował?
Mi to wygląda na zestawienie CENEO z reflinkami do porównywarki ceneo.pl (reklama na swojej stronie), zobaczcie kto jest właścicielem domeny wulkanista.pl :

Nazwa domeny wulkanista.pl
Abonent
Ceneo.pl sp. z o.o.
Grunwaldzka 182
60-166 Poznań, PL
+48.616276003
Typ abonenta: organizacja
Ostatnia modyfikacja: 2021.02.09 12:46:06

#opony #motoryzacja #wulkanista #wulkanizacja #samochody