Dobra mirki – słowo się…

Dobra mirki – słowo się rzekło, trzeba się żegnać – oczywiście jakiś czas wiedziałem, że jestem przegrany, ale miło było z Wami się podroczyć – teraz jednak nadszedł TEN czas – czas usunąć konto. Tak więc @jakovkarnic wygrał, choć sam też usunął konto.

Myślę, że wrócę tu w przyszłym tygodniu, zrobię sobie mały detoks od wykopu. Wiem, że czasem toczyliśmy tu różne dyskusje, nie zgadzaliśmy się – to było bardzo fajne i przyjemne dla mnie 🙂 – przez większość czasu ¯_(ツ)_/¯. Oczywiście jest mi żal, że Biden wygrał – myślę, że polityka USA, jak i świat zmieni się na gorsze – nie to, żeby Trump był do końca z mojej bajki, jednakże przy Bidenie był on po prostu lepszym kandydatem – znacznie lepszym – dla USA jak i dla Polski – time will tell who was right.

Na długo się mnie jednak nie pozbędziecie :-].

Wołam tagi na których często się udzielałem – do zobaczenia wkrótce :), ktoś musi wrzucać dobry, prokapitalistyczny, antykomunistyczny kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°).

zgodnie z życzeniem wołam @CytrynowySorbet oraz @WaveCreator.

#polityka #4konserwy #neuropa #trump #usa #zaklad #samochody #motoryzacja #kia #hyundai #toyota #korea

Dla wielu pewnie będzie to szok i niedowierzanie, nie mogą mogli spać – stąd piosenka na ukojenie nerwów. Żegnajcie, cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°).

pokaż spoiler cringe lvl over 9000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)