Cześć mirki i mirabelki! Jako…

Cześć mirki i mirabelki! Jako że przymusowe siedzenie w domu to czemu nie przesiedzieć tego czasu w garażu? Dziś mamy dla was kolejną porcję zawieszeń gwintowanych, felg aluminiowych i innych części, które możecie zamontować podczas przygotowań do sezonu!

1. Tym razem coś dla właścicieli Hondy Civic IV / CRX – gwint AP sportfahrwerke Honda Civic / CRX / Coupe 1989-06/1992 nowy z rabatem -25% – tylko 1 kpl. kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Felgi Rotiform – 13 modeli gotowych do odświeżenia wyglądu Twojego wozu
3. Gwint golf 4 to nasz kolejny bestseller – pasuje również oczywiście do modelu Bora
#tuning #carboners #motoryzacja #samochody #honda #civic #golf #volkswagen #vwgolf #felgi

Firma Mapet-Tuning waszym oficjalnym, wykopowym dostawcą gleby, #zepsutezawieszenia i nie tylko bo w ofercie również co nieco z firmy Japan Racing felgi (i oczywiście felgi innych firm) oraz wiele innych akcesoriów. Jeśli nie możesz spać bo jedyne czego potrzebujesz do szczęścia to zawieszenie gwintowane lub solidny sklep tuningowy to zapoznaj się jaki sztos mamy do zaoferowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sklep powstał w 2008 roku, ale z motoryzacją i tuningiem jesteśmy związani od około 1997 roku. Zachęcamy również do śledzenia nas na fb mapet tuning i na yt mapet tuning
I obserwowania na wykopie pod tagiem #mapettuning żeby nie ominął was żaden tłusty content ( ͡° ͜ʖ ͡°)